Certyfikaty Jakości

Certyfikaty:

Wyroby aloesowe Forever Living Products jako pierwsze otrzymały Pieczęć Aprobaty Miedzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu, przyznawaną za zawartosć i jakość aloesu w produkcie. Jest to jeden z najwarzniejszych certyfikatów, który corocznie jest odnawiany. Na rynku istnieją jeszcze trzy firmy które posiadają taki certyfikat związany z wykorzystaniem aloesu.

Logo „Cruelty-free” PETA
FLP – jako firma od ponad 30 lat, zaangażowana w produkcję wyrobów nietestowanych na zwierzętach – jest uprawniona do używania logo „cruelty-free” (wolne od okrucieństwa) organizacji PETA

PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), która zrzesza ponad 1,8 miliona członków i sympatyków, to największa na świecie organizacja broniąca praw zwierząt, monitorująca testy na zwierzętach, okrutne traktowanie i projekty chroniące prawa zwierząt.

Certyfikaty ISO
Aloe Vera of America (AVA), wyłączny producent wyrobów Forever Living Products uzyskało certyfikat ISP 14001 za swój System Zarządzania Środowiskiem (Environmental Management System). W maju 2007 AVA uzyskała nagrodę Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (United States Environmental Protection Agency), przyznaną za redukcję odpadów o ponad 7 milionów funtów w ciągu poprzednich 12 miesięcy.

Aloe Vera of America jest także zarejestrowana do OHSAS 18001 za Bezpieczeństwo i Higienę Miejsca Pracy (Workplace Health and Safety). W lipcu 2007 AVA uzyskała zgodność z ISO 9001:2000 za System Zarządzania Jakością (Quality Management System). Według naszej wiedzy, jest to jedyna firma w USA, która posiada certyfikaty we wszystkich trzech standardach.

Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że Forever Living Products i Aloe Vera of America uzyskały certyfikat Islamic Food and Nutrition Council of America (Islamska Rada Żywności i Żywienia Ameryki – IFANCA), umożliwiający określanie zakwalifikowanych produktów jako „Halal”. Zgodnie z zasadami halal – słowo to znaczy po arabsku „to co dozwolone” lub „to co nakazane” – aby produkt uzyskał certyfikat nie może zawierać alkoholu ani żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, które mogą zostać zakwestionowane. Wymienione produkty uzyskały certyfikat potwierdzający, że mogą być spożywane przez muzułmanów.

Mleczko Pszczele Forever
Propolis Pszczeli Forever
Forever Nature-Min
Forever Gin-Chia
Forever Absorbent-C
Pola Zieleni
Forever Kids
Forever Lycium Plus
Forever Ginkgo Plus
Forever Arctic-Sea
Forever Garlic-Thyme
Forever Garcinia Plus
Forever Calcium
Active HA

Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu

Logo „cruelty-free” organizacji PETA dla wyrobów nietestowanych na zwierzętach

Islamska Pieczęć Aprobaty

Znak Koszerności

Certyfikat Islamski

Forever Living Products Poland Jest Członkiem:

Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu

Amerykańskiej Izby Handlowej

Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej

Krajowej Rady Suplementów i Odżywek