Teresa Fortuna

As. Manager

MISJA

Danie ludziom szansy na godne życie, zarobki
oraz lepsze samopoczucie!

CELE

Pokazywanie możliwości jakie daje MLM

Szkolenie w celu zrozumienia planu marketingowego firmy i poznanie źródeł dochodu

Praca na rzecz umocnienia pozycji dystrybutorów w mojej strukturze

Wspieranie osób w ich dążeniu do wyznaczonego celu

Promowanie zdrowego trybu życia, uzasadnienie ważności profilaktyki

Przedstawianie korzyści z używania produktów Forever

MOJE ZASADY DZIAŁANIA

Uczciwość (przestrzeganie zasad Forever) i dbanie o dobro człowieka – przede wszystkim

Niezależność i obiektywizm w opiniach oraz rekomendacjach, które daję

Wsłuchiwanie się, dogłębne zrozumienie problemów i potrzeb klienta

Ciągły rozwój i podwyższenie własnych kompetencji (poprzez szkolenia i naukę)

NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO NA ZMIANY

Moja historia

Życie potrafi nas czasami bardzo zaskoczyć.

Nazywam się Teresa Fortuna – jestem Przedsiębiorcą Firmy Forever Living Products

Wcześniej prowadziłam własną działalność gospodarczą 30 lat. Przeszłam przez trudny okres transformacji gospodarczej w naszym kraju.Wiązałam go z dużą nadzieją na rozwój i lepsze życie. Realia okazały się zupełnie inne. Pracowałam coraz więcej,nie miałam czasu dla rodziny, znajomych, sporadycznie wyjeżdżałam na wakacje. Czara goryczy przelała się , kiedy otrzymałam z ZUS – informacje o prognozowanej emeryturze.  Kwota jaką miałam  otrzymać była mniejsza niż płacone przeze mnie składki.

Wtedy postanowiłam, że muszę coś w swoim życiu zmienić. Mając 56 lat zaczęłam wracać do swoich marzeń z młodych lat – że chce pomagać ludziom.

Nie musiałam długo czekać, aby marzenia stały się realne . Był to dla mnie trudny okres. Borykałam się z podwójnym stresem. Jeden dotyczył mojego zdrowia, miałam wiele dolegliwości. Drugi, strony  finansowej mojego zakładu.

W tedy poznałam firmę Forever Living Products. Na początku zafascynował mnie produkt, dzięki któremu odzyskałam dobre zdrowie i samopoczucie . Zaczęłam się lepiej czuć i młodziej wyglądać . Znajomi zwracali na mnie uwagę, a ja opowiadałam im o produktach jakich używam.

To był również moment, w którym poczułam, że jestem gotowa na zmiany. Podjęłam dwie bardzo ważne decyzje :

1 ) Zamknęłam swój zakład i po trzydziestu latach postawiłam na zmiany

2) Podjęłam współpracę z Firmą Forever

Nie miałam dużej wiedzy jak działa branża MLM. Jednak przyjrzałam się bliżej Firmie Forever, porównałam ją z innymi , które działają w podobnym systemie i podjełam decyzję, że chce zostać jej PARTNEREM BIZNESOWYM . Poza wyjątkowym produktem, firma ujęła mnie długą obecnością na rynku , bardzo przejrzystymi zasadami działalności i tym, że jest to biznes dziedziczny.

Teraz już wiem, że znalazłam nie tylko klucz do zdrowia i piękna , ale sposób na życie. Nie ważne , że jestem już na emeryturze. Cały czas się rozwijam, poznaje ciekawych ludzi i wspieram ich w działaniu. Czuję się naprawdę wolna.

Pokochałam produkty aloesowe . Ja i moja rodzina korzystamy z nich każdego dnia . Jeżeli i Ty zechcesz je poznać, popróbować, a może znasz osoby, które chciałyby również to zrobić znajdziesz je w zakładce PRODUKTY na stronie

Znajdź mnie również na : www.facebook.com   Teresa Fortuna