Współpraca z Forever

Jeśli szukasz możliwości dodatkowego zarobku, uzyskania większych zniżek, jesteś kreatywny, lubisz współpracę z innymi, chcesz zbudować własny biznes w oparciu o produkty najwyższej jakości – ta informacja jest dla Ciebie.

Dzięki marketingowi zespołowemu, i fantastycznemu planowi marketingowemu produkt trafia do klienta detalicznego jedynie za pośrednictwem niezależnego dystrybutora FLP. Co to oznacza w praktyce…?

Wszyscy wiemy, że w dzisiejszych czasach nieodłącznym aspektem sprzedaży produktów są ogromne koszty związane z PROMOCJĄ. Dzięki reklamie i dzieleniu się produktami przez dystrybutorów, firma oszczędza ogromne pieniądze, które w normalnym przypadku musiałaby wydać na cele dystrybucyjne i reklamowe (rys. obok).
Oszczędzone pieniądze nie trafiają do kieszeni producenta, są dzielone pomiędzy każdego z dystrybutorów, dając wszystkim możliwość zarobienia pieniędzy godnych ich pracy.

Ty decydujesz z kim chcesz pracować   |  Ty decydujesz ile czasu poświęcisz na pracę  |  Ty decydujesz ile chcesz zarabiać

Współpraca:

– pomożemy ci zacząć własny biznes
– pomożemy stworzyć swój własny plan działania
– nauczymy cię korzystania z planu marketingowego

Sposoby Zarabiania z Forever Living Products:

W Forever można zarabiać na wiele sposobów:
– sprzedaż detaliczna
– premia za twoje własne zakupy
– premia od obrotów twoich nowych współpracowników
– premia od obrotów twojej grupy
– premia leadera
– programy motywacyjne: finansowanie zakupu środka trwałego, np. auta
– wyjazdy zagraniczne
– udział w podziale zysków

Jak w każdej firmie, ważne jest to z jakimi ludźmi pracujesz. Współpracując z nami, masz możliwość uczenia się od jednych z najlepszych leaderów firmy FLP w Polsce:


Bogumiła Sroka
Diamond  Manager, liderka, laureatka wielu nagród m.in „Dnia Przedsiębiorczości” otrzymana od prezydenta Komorkowskiego, za promowanie przedsiębiorczości wsród młodych ludzi. Zwyciężczyni III edycji konkursu Polish National Sales Awards w kategorii branża MLM


Iwona Majewska-Opiełka 
Manager w Firmie Forever Living Products . Psycholog, specjalista w zakresie kierowania ludźmi, mentor, coach i doradca dla najwyższej kadry kierowniczej.

Celina Sroka
Manager w firmie Forver Living Products.


Daniel Sroka
Manager, współpracuje z firmą od 6 lat. Członek klubu 50 top leaderów branży MLM w polsce.